Klacht: Zonder te weten boven bundel, hoge telefoonrekening

Bernice Smit op 20 november 2014 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 20 november 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Over het algemeen was ik tevreden met het gebruik van tele2. Ik koos voor een ruime bundel van 500 mb en 500 belminuten waar ik nooit overheen kom. Nu kreeg ik ineens een rekening van 77,45 euro, terwijl ik een rekening van 27,75 gewend ben.
Zonder te weten zat ik (blijkbaar) over mijn bundel en is er ontzettend veel per belminuut gerekend. Als ik hiervan op de hoogte was had ik nooit gebeld of liet ik me bellen.
Hoge telefoonkosten in rekening brengen zonder dat de klant zich bewust is van het bundelgebruik vind ik erg jammer. Ik hoop niet dat ik elke keer als ik bel zelfstandig moet gaan optellen op hoeveel minuten ik zit.

Gewenste Oplossing:

Kwijtschelding en op de hoogte brengen wanneer ik over mijn bundel zit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie