Klacht: onterecht afgesloten

roel everaerts op 05 december 2016 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Tele2 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 5 december 2016

Een klant van Tele2 ervaart problemen met de afschrijving van het abonnementsgeld, wat heeft geleid tot een onterecht afgesloten verbinding. Ondanks herhaaldelijk telefonisch contact en het zelf overmaken van het bedrag, blijft de administratie van Tele2 gebrekkig, waardoor de klant nu weer is aangesloten en extra kosten heeft moeten maken. De klant verlangt een directe oplossing en compensatie voor het ervaren ongemak.

Mijn Klacht:

Mijn Klacht:
Tele2 schrijft het abonnementsgeld niet of maar gedeeltelijk af. Hierover telefonisch contact gehad en onder vermelding van het factuurnummer zelf over gemaakt. Het volgende abonnementsgeld wordt ook niet afgeschreven en mijn overboeking is ook niet verwerkt door tele2 en ik wordt afgesloten. Telefonisch contact gehad en ik moet het zelf maar oplossen en afwachten. Tele2 heeft haar administratie niet op orde waar de klant de dupe van is. Vervolgens geven ze aan niets te kunnen doen.momenteel weer aangesloten en 28 euro in rekening gebracht? door hun fout.

Gewenste Oplossing:
Direct weer aangesloten zijn en compensatie voor het ongemak.

Gewenste Oplossing:

28 euro terug en compensatie voor de uren wat ik hier mee bezig ben geweest.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie