Klacht: onterecht abonement af gesloten

sanya 27 07 op 22 november 2014 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 22 november 2014

Een klant van Tele2 ervaart problemen met een recent afgesloten abonnement. Na een telefoontje voor een nieuw en sneller internet werd de klant twee dagen later afgesloten van de dienst, terwijl er wel een nieuw abonnement is aangemaakt. De klant voelt zich benadeeld en verlangt naar een oplossing en communicatie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

met m godding ik ben gebeld geworden door u mensen voor een nieuwe en snelle internet en ik zij ja 2dagen er na word ik af gesoten en heb niets meer maar wel weer een nieuwe abonement ik bel en zede ze dat ik achterstand heb ma waarom dan die nieuwe abonement ik voel me genaait en wil dat iemand hier mij over belt want zo ga je niet met mensen om gr m godding

Gewenste Oplossing:

hoe alles werkte

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie