Klacht: INTERNET VALT WEG!!

WhizL op 22 oktober 2015 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 22 oktober 2015

Een klant van Tele2 ervaart regelmatig internetuitval in de avonden, ondanks het ontvangen van een nieuw modem dat volgens de klantenservice een snelheidsverhoging zou bieden. De klant betaalt voor 40 mb/s, maar constateert via een speedtest dat de snelheid slechts 12 mb/s bedraagt.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds 2 maanden een nieuw modem gekregen. De tele 2 klantenservice zei me dat ik hierdoor zeker 20mb sneller internet zou krijgen, want ik betaal immers voor 40 mb/s. Nu is het zo dat geregeld, ELKE, avond het internet uitvalt. Dan vraag ik me dus af, waar betaal ik eigenlijk voor? Ook als ik een speedtest op Ookla doe staat er dat mijn internet snelheid maar 12 mb/s zijn? TELE 2?!?!?!

Gewenste Oplossing:

Een internet verbinding waar geen storingen zijn, of iniedergeval minder als elke avond een storing en een internet verbinding waar ik ook echt snelheid krijg waarvoor ik betaal (40mb/s), ik krijg niet eens de helft en betaal er wel voor..

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie