Klacht: internet heeft nooit gewerkt

Samiel op 10 december 2016 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 10 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

klantnummer B0007369574
S. Berhane Kahsay
Burgemeester Meineszlaan 48
3022 BL ROTTERDAM

Mijn klant heeft nooit internet verbinding gehad. we hebben hierover verschillende keer contact gehad. tele2 heeft verschillende keer monturen op gestuurd maar heeft de probleem niet op gelost. we hebben de contract beëindigd. we hebben online vergoeding aan gevraagd voor de tijd dat geen internet dienst heeft geleverd. jullie geef hun allen maar de vergoeding van 5 euro. wij willen graag dat de kosten die we hebben betaald voor niet geleverd internet dienst graag terug ontvangen zo niet zijn wij gedwongen naar rechtszaak te gaan

Gewenste Oplossing:

mijn klant wilt graag de kosten die hij heeft betaald voor niet geleverd dienst terug ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie