Klacht: Teleurstelling na deelname aan de postcodeloterij

klagerc8d7d5da op 12 oktober 2026 over Talpa in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Talpa
Categorie Media
Status Open
Datum 12 oktober 2026

Na deelname aan de postcodeloterij op 11 oktober 2026, was er teleurstelling over het gebrek aan follow-up na het gesprek met de klantenservice. De beller, die de 10e beller was, had hoge verwachtingen van een mogelijke winst van 10.000 euro, maar ontving geen verdere communicatie.

Mijn Klacht:

Op zondagavond 11 oktober 2026 heb ik de postcodeloterij gebeld en was ik de 10e beller. We waren erg enthousiast, omdat we hoopten op het winnen van 10.000 euro. Echter, na het gesprek hebben we niets meer gehoord. Dit is erg teleurstellend, omdat we ons al blij maakten met de mogelijke winst.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht een duidelijke terugkoppeling van Talpa over de uitslag en de reden waarom we niets hebben vernomen na ons telefoongesprek.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Talpa

Reactie van de melder van de klacht klagerc8d7d5da

1 week geleden - wij vinden dit een kwalijke zaak dat deze klacht niet in behandeling wordt genomen daarom geef ik u het cijfer 1

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM