Klacht: Sunweb keert toegekende claim niet uit, totaal geen communicatie, verschuilen

cooper333 op 03 juni 2019 over SunWeb in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
SunWeb has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 juni 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste heermevrouw Thesing, Zojuist heb ik een reactie ontvangen van onze afdeling Customer Support. Sunweb heeft naar aanleiding van uw eerdere klacht een claim ingediend bij Vueling. Wij wachten helaas nog altijd op een reactie van de luchtvaartmaatschappij. Voor die...

Bedrijf SunWeb
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 3 juni 2019

Een klant heeft een claim ingediend bij SunWeb voor een vertraagde terugvlucht van meer dan drie uur, waarvoor een schadevergoeding van €1600 was toegekend door de luchtvaartmaatschappij Vueling. Ondanks het indienen van alle benodigde documenten en herhaalde pogingen tot communicatie, heeft de klant sinds juni 2019 geen verdere reactie van SunWeb ontvangen en ervaart hij een gebrek aan transparantie en opvolging.

Mijn Klacht:

Ik heb een claim op een reis die ik geboekt heb bij SUNWEB. Deze reis is geboekt met hotel, vlucht en transfer.

De terugvlucht kende een aankomstvertraging van meer dan 3 uur en was meer dan 1500km vliegen. De uitvoerend luchtvaartmaatschappij is Vueling en gebeurde in aug 2018.

In een mail van Vueling aan Sunweb geven ze aan dat de claim van EURO 1600 toegekend is .

Na deze toezegging medio nov 2018 komt SUNWEB opeens met aanvullende vragen over een volmacht en nogmaals de kopieen van de tickets. Andere vormen van communicatie zijn er nagenoeg niet. Alle documenten die gevraagd zijn, zijn in bezit van SUNWEB.

Tot op heden, juni 2019, helemaal niets meer gehoord. SUNWEB verschuilt zich zoals te doen gebruikelijk achter van alles maar contact opnemen en op de hoogte houden dat kennen ze weer niet.

Voor aankomende zomervakantie zal ik wel uitkijken om te boeken met SUNWEB. Ik ga overigens vaker per jaar maar die vakanties zijn tot op heden elders geboekt.

Al eerder is er een klacht hier gemeld en die werd vrolijk als ‘afgehandeld’ gemeld.

Echt waardeloze service van SUNWEB.

Gewenste Oplossing:

Uitbetaling per omgaande van EUR 1600

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar SunWeb over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door SunWeb in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat SunWeb een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van SunWeb

6 jaren geleden - Beste heermevrouw Thesing, Ik heb uw bericht doorgestuurd naar onze afdeling Customer Support, met het verzoek uw klacht in behandeling te nemen. Over maximaal 2 weken kunt u een reactie van ons verwachten. Met vriendelijke groet, Team Webcare Sunweb

SunWeb

Heeft op 03 juni 2019 om 17:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heermevrouw Thesing,

Zojuist heb ik een reactie ontvangen van onze afdeling Customer Support. Sunweb heeft naar aanleiding van uw eerdere klacht een claim ingediend bij Vueling. Wij wachten helaas nog altijd op een reactie van de luchtvaartmaatschappij. Voor die tijd kunnen wij helaas niets doen en vragen wij u hiervoor uw geduld.

Er zal vanuit onze afdeling Customer Support nogmaals contact worden opgenomen met Vueling wat betreft uw claim. Als er een reactie op uw claim komt vanuit Vueling, dan neemt onze afdeling Customer Support direct contact met u op.

Ik ga er vanuit u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben en wens u nog een fijne dag.

Team Webcare Sunweb

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM