Klacht: kan mij niet aanmelden voor de staatsloterij claim kompensatie extra trekking

klantnummer 10692041 op 25 april 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 25 april 2017

Een consument ontving op 15 april 2017 een brief van de Staatsloterij over een bijzondere trekking in verband met een schadeclaim. Ondanks de mogelijkheid om zich aan te melden voor deelname met vier loten, ondervond de consument problemen bij het aanmelden via de website.

Mijn Klacht:

een brief van staatsop 15 april 2017 ontving ik een brief van de staatsloterij. het betreft de bijzondere trekking na akkord met stichting
staatsloterijschadeclaim.. ik kon mij aanmelden om met 4 loten mee te spelen ter kompensatie. Echter,aanmelden via de website bleek onmogelijk.

Gewenste Oplossing:

schrijf mij aub in voor de toegezegde 4 loten.

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Het was mij niet duidelijk dat ik niet mailde met de staatsloterij. Erg kwalijk vind ik. Inmiddels heb ik telefonisch eea geregeld tot tevredenheid met de staatsloterij

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM