Klacht: geen lot ontvangen

Coffie op 08 januari 2016 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

de klant een e-mail gestuurd met lotnummer voor 10 januari. Aangegeven dat lotnummers sinds september per e-mail worden verstuurd. Gewezen op Mijn Staatsloterij account waarin de lotnummers terug te bekijken zijn.

Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 8 januari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte lezer

Er is een paar keer geld van mijn rekening afgeschreven maar ik heb geen lot ontvangen via post.
Ook voor trekking van 10 januari 2016 is er geld afgeschreven van mijn rekening maar helaas geen lot ontvangen.
Hoe kan ik weten als ik iets heb ontvangen?

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn lot heb ontvangen of mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Staatsloterij in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Staatsloterij een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

10 jaren geleden - Geachte mevrouw Coffie, Naar aanleiding van uw klacht op de website Klacht.nl wil ik u graag de volgende toelichting geven. Het is vervelend om te vernemen dat u niet weet met welke lotnummers u heeft meegespeeld in de afgelopen trekkingen. Ik heb het voor u nagekeken en ik heb geconstateerd dat uw lotnummers per e-mail worden verzonden sinds september 2015. Wij sturen uw lotnummer naar [email protected]. Als dit e-mailadres niet meer klopt kunt u dit telefonisch wijzigen door contact op te nemen met onze klantenservice via het gratis telefoonnummer 0800 02 31 303. U heeft niet meegespeeld met de Oudejaarstrekking, omdat de incasso toen is mislukt. Daarom is er geen lotnummer verstuurd. U kunt ook een e-mail terugsturen met het juiste e-mailadres naar [email protected]. U kunt uw eerdere lotnummers bekijken via uw Mijn Staatsloterij account. Ik heb gezien dat die nog niet geactiveerd is. U kunt die op de website http://bit.ly/22RQZJJ activeren. U kiest hier voor inschrijven. Uw klantnummer 11946059 en uw IBAN zult u nodig hebben om het activeren te voltooien. Uw lotnummer voor 10 januari 2016 is: BG 57646 NB Typefouten voorbehouden. Mocht u nog vragen hebben, aarzel dan niet om contact op te nemen via [email protected] of 0800 023 13 03 (gratis). Met vriendelijke groet, Lendsey Lopes Klantenservice Staatsloterij

Staatsloterij

Heeft op 09 januari 2016 om 15:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

de klant een e-mail gestuurd met lotnummer voor 10 januari. Aangegeven dat lotnummers sinds september per e-mail worden verstuurd. Gewezen op Mijn Staatsloterij account waarin de lotnummers terug te bekijken zijn.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM