Klacht: Fraude Staatsloterij

Lvan der heijden op 12 februari 2015 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

12-2-15: dubbele klacht

Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 12 februari 2015

Een klant van de Staatsloterij heeft jarenlang meegespeeld en beschuldigt het bedrijf van fraude. De klant eist terugbetaling van het volledig betaalde bedrag aan de Staatsloterij. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Wij hebben jaren m,eegespeeld met de Staatsloterij (soms met 2 loten) en nu is gebleken dat er fraude is gepleegd bij de Staatsloterij… Wij willen onze volledig betaalde bedrag aan de Statsloterij terug!

Gewenste Oplossing:

Als wij onze volledige inzet terig ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Staatsloterij in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Staatsloterij een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Staatsloterij

Heeft op 12 februari 2015 om 17:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

12-2-15: dubbele klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM