Klacht: fata morgana geschenk (wat dus geen geschenk is)

F.L.M. van Van Els op 10 juli 2021 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 10 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ook ik heb een zogenaamd gratis 5x 1/5 staatslot gekregen bij de aankoop van producten bij Visiondirect. Gelukkig. heb ik de klacht van iemand hiervoor gelezen en zal ik dus geen gebruik maken van dit fata morgana geschenk. Het is geen geschenk want. er zit een verplichting direct aan verbonden. Ik zal mijn ongenoegen over deze praktijken ook kenbaar maken aan Visiondirect en daarvoor een andere leverancier zoeken.

Gewenste Oplossing:

Stoppen met dit soort koppelverkopen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Staatsloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Staatsloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door F.L.M. van Van Els
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM