Klacht: Afgelopen nacht op 2 loten totaal 15 euro gewonnen. Vanavond weer gecheckt is onze prijs 0 euro.

A.Boersma81 op 01 januari 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 1 januari 2017

Een speler van de Staatsloterij heeft op twee halve loten een totaal van 15 euro gewonnen, maar constateerde later dat de prijzen op de loten waren verdwenen. De klager uit zijn frustratie over de situatie en hoopt op een goede oplossing, anders overweegt hij om niet meer deel te nemen aan de loterij.

Mijn Klacht:

We hebben met 2 halve loten mee gespeeld. Afgelopen nacht gecheckt na twaalfen. Toen een prijs op het ene lot 10 euro en op het andere lot 5 euro. Nu vanavond weer gecheckt en nu ineens hebben we geen prijs meer. Echt belachelijk!!! Wij hopen dat er een goede oplossing komt. Mensen voelen zich hierdoor erg bedonderd. Incl. Wij!! Als er geen goede oplossing komt dan doen wij nooit weer mee!!!

Gewenste Oplossing:

Dat onze loten vergoed worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM