Klacht: Irritante reclame breekt spelletjes af

swfspelletjes op 20 mei 2018 over spelletjes.nl in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Internet Games
Status Open
Datum 20 mei 2018

Een gebruiker van spelletjes.nl ervaart problemen met reclames van bepaalde websites die het spelen van spellen verstoren. Bij het bereiken van level 11 wordt de speler teruggezet naar level 1, wat demotiverend werkt en de gebruikservaring negatief beïnvloedt.

Mijn Klacht:

reclames vanaf onderstaande sites, breken spelletjes af. Ben ik op level 11, kan ik terug naar 1 opnieuw beginnen. Niet motiverend om uw site te blijven gebruiken

youwinner.online
bluntuninvestedprize.men
nl-iphone-x.amazandoleads.com

Gewenste Oplossing:

Als deze reclames worden geblokkeerd, en ik gewoon mijn spelletjes kan spelen. Dat er reclame is OK, maar dat mijn spelletje wordt afgebroken en niet meer verder kan worden gespeeld is hoogst irritant.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM