Mijn Klacht:
Goedenavond,
Al aantal jaar ben ik een trouwe klant voor lenzen en bril bij specsavers eerst in de Boogaard en nu Zoetermeer.
Sinds deze zomer ondervindt ik irritatie wat betreft bestellen en betalen van de lenzen.
Voorheen betaalde ik 40,- voor 3 maanden maandlezen sterkte -2.0. Wanneer ik vloeistof erbij nam kwam ik uit op 12,- extra dus 52 totaal.
Omdat ik nog genoeg lenzen vloeistof had, had ik lenzen besteld zonder vloeistof. De bestelling was al 2x mis gegaan dus kreeg ze uiteindelijk 3 weken later pas..
Bij het afrekenen verbaasde het me dat de caissière zei dit wordt dan 52,- met vloeistof, waarop ik antwoordde dat ik geen vloeistof wilde en mocht ik alsnog 52,- afrekenen. Waarop ik nog doorvroeg over dat ik dan normaal 40,- zou betalen maar mevrouw bleef erbij dat het zowel met als zonder vloeistof 52,- bleef. Vreemd toch? 3 maanden later gebeurde het zelfde.
Waarop ik 3 januari belde met specsavers zoetermeer. En vroeg om een uitleg van wat de prijs nou was. Hier werd mij mooi weer verteld dat losse maandlenzen voor 3 maanden 40,- is. En ik het voorgaande verhaal uitlegde en menneer mij mooi vertelde dat dat niet goed. Dus met andere worden, wordt ik voor een leugenaar uitgemaakt.
Nu gaat het mij niet om de 24,- die ik nu teveel heb betaald, maar wel om hoe er met klanten om wordt gegaan.
Ik zou graag van jullie een uitleg willen over hoe dit kan gebeuren.
Mvg,
Manon Dissel
Gewenste Oplossing:
Wanneer jullie met een passend excuus komen. En me betaalde, maar niet verkregen lenzenvloeistof

