Klacht: Kortings bon van 8% niet meer geldig, staat geen termijn op en is nog gewoon te downloaden. Daarnaast lukt de bestelling via de pc niet.

anna1952 op 14 februari 2014 over Sony in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Sony
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 14 februari 2014

Een klant heeft problemen ondervonden met een kortingsbon van 8% van Sony, die nog steeds te downloaden is, maar volgens een medewerker niet meer geldig zou zijn. Daarnaast ervaart de klant technische problemen bij het plaatsen van een bestelling via een Apple-apparaat, waarbij het afrekenen niet lukt.

Mijn Klacht:

Wilde de laatste ereader kopen + de cover met het lampje.

Vond op 14 februari op de kortingssite van Sony een bon met code ACPSAFFA514, maar deze schijnt enkele in januari te gelden, hoorde ik telefonisch, terwijl de bon gewoon nog is te downloaden!

Daarnaast kom ik op mijn Apple steeds niet verder dan het invoeren van mijn adres gegevens, af rekenren lukt niet: nog nooooit gehad, bestel al mijn zaken via de pc.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik alsnog de korting krijg, immer geen termijn bij genoemd en gewoon nog te downloaden.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM