Klacht: Socialbox verbinding met Facebook

Quyssens Johan op 03 mei 2013 over Facebook in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Facebook
Categorie Social Media
Status Open
Datum 3 mei 2013

Een gebruiker ervaart herhaaldelijk problemen bij het aanmelden bij Socialbox via Facebook, waarbij een beveiligingswaarschuwing verschijnt. Ondanks het zoeken naar oplossingen op internet, blijkt dat veel anderen met hetzelfde probleem kampen en ook geen hulp hebben ontvangen. De gebruiker vraagt om ondersteuning bij het oplossen van deze kwestie.

Mijn Klacht:

Telkens ik mij wil aanmelden bij socialbox krijg ik een scherm met volgende melding:
Success
Beveiligingswaarschuwing:behandel de
bovenstaande URL op dezelfde manier als je
wachtwoord en deel deze niet met anderen.
Ik krijg dit dus iedere keer als ik probeer verbinding te maken.
Bij opzoekingen op het internet kom ik tot de vaststelling dat veel mensen met dit probleem te kampen hebben,maar niemand vind een oplossing.
Blijkbaar hebben veel mensen reeds contact opgenomen maar krijgen geen oplossing aangeboden.Kunnen jullie ons helpen?
Met vriendelijk groeten

Gewenste Oplossing:

Dat al die mensen die ditzelfde probleem hebben eindelijk eens geholpen worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM