Klacht: slechte service, lange wachttijden en maken grove fouten

espostma op 24 juni 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 24 juni 2015

Een klant heeft klachten over de service van Vodafone, met name over lange wachttijden bij de klantenservice en het maken van fouten. Na een overstap naar Ziggo mobile en een poging om terug te keren naar Vodafone, ontdekte de klant dat er een openstaande schuld was waar hij niet van op de hoogte was, wat leidde tot frustraties en een langdurig proces om dit op te lossen.

Mijn Klacht:

Een paar maanden geleden ben ik bij Vodafone over gestapt naar Ziggo mobile. Ik wilde vervolgens graag weer terug naar Vodafone om in aanmerking te komen voor een mooie aanbieden met een iPhone 6. Bij het afsluiten kwam ik samen met de verkoper tot de ontdekking dat ik niet door de credit bepaling kwam. Ik heb vervolgens gebeld naar de klantenservice, na een half nog geen medewerker aan de telefoon.
Ik ben uiteindelijk naar de Vodafone winkel gegaan, daar konden zei zien dat ik een afkoopsom had gekregen, hier had ik maanden terug al over gebeld. Ze zouden het probleem herstellen, maar uit de gegevens bleek dat ik nog een kleine achtstand had. Hier had ik geen bericht van ontvangen, dus had er geen weet van. Dit kon de medewerker bevestigen. Uiteindelijk de nota voldaan na twee uur kon ik volgens de berichten op nieuw een abonnement afsluiten. Dit is niet gelukt. Ik ben 48 uur later wederom naar de winkel gegaan. Probleem is niet opgelost. vervolgen weer gebeld een uur lang gesproken met de medewerker. Zei konden niet voor me betekenen. De afdeling was niet aanwezig vrijdag avond.

Voor de 4e keer na bellen met Vodafone, het probleem zou zijn opgelost. Wederom naar de mediamarkt gegaan, om nog een poging te ondernemen. Een uur later en weer geen succes.
Weer gebeld na een uur hebben ze de situatie in behandeling genomen.
Nu ben ik overtuigt dat ik geen abonnement meer wil bij de Vodafone.
Helaas door de omstandigheden kan ik helemaal geen abonnementen meer afsluiten omdat ik geblokkeerd ben in Ubay . Vandaag weer gebeld met de Vodafone een uur aan de telefoon, eerste medewerker het verhaal verteld, vervolgens door gestuurd naar de verkoop afdeling. Deze vonden het vreemd dat ik naar hen ben doorverwezen, nog een half uur met hem gesproken. Hij kon niet voor me betekenen

Gewenste Oplossing:

de medewerker in de winkel

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie