Klacht: opzeggen abbo

vegelodiena op 13 februari 2013 over Simyo in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simyo has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Simyo
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 13 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zoals ze zeggen op elk moment kun je opzeggen, mooi niet dus. Heb opgezegt per 1 mei 2012. Facturen bleven komen, gebelt met simyo lange wachttijden zodat elke keer mijn beltegoed van 20 euro er vlot door heen was. Imnederland op het dak gekregen, situatie uitgelegd en zij mailden dat er inderdaad was opgezegd. Deze opzegging werd later ingetrokken om duistere reden. Nog maar weer 2 beltegoed kaarten eraan gewaagd maar niets. Nu is het zo dat beide partijen weten dat ik het abonnement wil stopzetten maar nieuwe facturen blijven komen. Nu wordt er een gerechtsdeurwaarder ingezet. Ik denk, waar zijn we nu mee bezig? KLanten tevreden houden of geld blijven incasseren van mensen die van hun abonnement af willen.

Gewenste Oplossing:

Dat ik de factuur tot 1 mei 2012 betaal en dat vanaf die datum het abonnement wordt stopgezet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Simyo

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simyo over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Simyo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie