Klacht: App werkt niet, daardoor veel te hoge rekening

Maickel02 op 28 mei 2015 over Simyo in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simyo is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Simyo
Categorie Mobiele Telefonie
Status In behandeling
Datum 28 mei 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De app van Simyo geeft aan dat we nog een bundel van 300MB zouden hebben, maar dit was echter niet zo, nu heeft Simyo al toegegeven dat de app niet goed was.
Echter zitten we nu met een extra rekening van 161,48€…..

Gewenste Oplossing:

Kwijtschelding van 161,48€

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Simyo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simyo over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Simyo nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simyo in behandeling genomen

Bericht van Simyo

10 jaren geleden - Beste Maickel02, Bij Simyo vinden we de kwaliteit van onze service erg belangrijk. Wij vinden het dus erg jammer om uw reactie hier te lezen. Wij willen u daarom vragen om, als u dat nog niet gedaan heeft, ons te benaderen via onze eigen kanalen. Dit kan via email op [email protected] of via ons forum www.simyo.nl/forum Wij kijken dan graag naar uw situatie. Vriendelijke groet, Simyo

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie