Mijn Klacht:
Wij drinken al jaaaaren senseo espresso!! Sinds een paar weken is deze koffie niet meer te drinken zo slap. En hoe komt dat? Er zit ineens VEEL MINDER koffie in de pads!!! Toeval? Vast niet.
Moet je de klant echt op deze manier oplichten? Zowel de prijs bizar verhogen EN daarnaast nog eens het aantal gram in de koffiepad verminderen wat de zgn domme mens toch niet opmerkt? Alsof de kenner dit niet merkt. De koffie was altijd super. Wij hadden altijd de Senseo Espresso. Sinds kort is deze plat gezegd niet meer te zuipen zo slap. Jullie gooien zelf jullie ruiten in, want mond op mond gaat snel. Ik zag dezelfde klacht net al op klacht.nl staan, dus de mensen zijn blijkbaar toch niet zo dom als jullie denken.
Wilde het graag melden bij senseo, maar vind nergens contactgegevens
Gewenste Oplossing:
-Klanten niet zo proberen te n......!!
De 30 zakken die wij nog hebben liggen omruilen tegen goede koffiepads waar ik E 5.55 voor betaal voor 36 stuks. -Heb ik recht op lijkt me dan zo!!!
-Aanpassen vd pads tot de kwaliteit die het was.


