Klacht: Slappe koffie

Chantalbillekens op 09 oktober 2020 over Senseo in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Senseo
Categorie Koffie
Status Open
Datum 9 oktober 2020

Een consument heeft in januari 2020 een Senseo Quadrante aangeschaft, maar ervaart dat de koffie bij het gelijktijdig bereiden van twee kopjes te slap en smaakloos is, ondanks het gebruik van nieuwe pads. De consument heeft op internet gelezen dat dit probleem vaker voorkomt en vraagt om een oplossing.

Mijn Klacht:

In januari 2020 een Senseo quadrante gekocht.
Op het moment dat we twee kopjes koffie gelijktijdig bereiden is de koffie net slootwater. Smaakt nergens naar.
Terwijl we we wel 2 nieuwe pads plaatsen.
Ik lees op internet dat dit vaker voor komt.
Hoe gaat u dit oplossen?

Gewenste Oplossing:

Als de koffie smaakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Senseo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Senseo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Chantalbillekens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM