Klacht: Open pads

Frank Baasdam op 03 maart 2017 over Senseo in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Senseo
Categorie Koffie
Status Open
Datum 3 maart 2017

Een consument heeft ervaren dat in de afgelopen maanden regelmatig 7 tot 8 pads per zak van 48 niet goed gesloten zijn, wat resulteert in koffie die in het apparaat en in de koffie terechtkomt. Dit probleem lijkt zich steeds vaker voor te doen, terwijl het voorheen slechts sporadisch voorkwam.

Mijn Klacht:

Het komt de laatste maanden veelvuldig, 7/8 padjes op een zak van 48, dat de padjes niet gesloten zijn waardoor er koffie in het apparaat en in de koffie komt. Dit is niet de bedoeling denk ik. Voorheen was het heel af en toe maar nu steeds vaker.

Gewenste Oplossing:

Gesloten pads. Ik wou een foto toevoegen van de pads maar de foto had te veel mb. Als u wilt kan ik u er wel wat sturen maar dan moet u mij ff uw email geven waar ik wel genoeg mb kan meesturen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Senseo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Senseo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM