Klacht: melkopschuimer werkt weer niet

Jousmasan op 27 augustus 2014 over Senseo in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Senseo
Categorie Koffie
Status Open
Datum 27 augustus 2014

Een klant heeft op 19 maart 2013 een Senseo HD7853/60 gekocht en heeft op 10 september 2014 een defecte melkopschuimer geretourneerd, waarvoor een nieuw melkkan is ontvangen. Nu, minder dan een jaar later, functioneert de melkopschuimer opnieuw niet, en de klant verzoekt om een terugbetaling om een ander cappuccino-apparaat aan te kunnen schaffen.

Mijn Klacht:

Goedenavond
19 maart 2013 heb ik de senseo hd7853/60 gekocht. Op 10 sept 2014 heb ik via bol.com het apparaat retour gestuurd omdat de melkopschuimer het niet meer deed. Toen kreeg ik een nieuw melkkan. Nu, nog geen jaar later, doet ie het weer niet. Er komt weer geen melk uit de unit. Om eerlijk te zijn ben ik er wel een beetje klaar mee en zou ik graag geld terug willen zodat ik een goede cappuccino apparaat kan kopen. .
In afwachting op uw reactie
Met vriendelijke groet
Sandra Jousma

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijg. Of een ander cappuccino apparaat krijg die het wel doet

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM