Klacht: Nog steeds geen geld terug

Daffieduck2020 op 23 december 2020 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Ryanair klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 23 december 2020

Een klant heeft op 3 april een vlucht van Amsterdam naar Dublin geboekt, die door Ryanair vanwege corona werd geannuleerd. Ondanks de keuze voor een terugbetaling, heeft de klant tot nu toe geen geld ontvangen en is er geen contact mogelijk met de luchtvaartmaatschappij.

Mijn Klacht:

Wij zouden 3 april van Amsterdam naar Dublin vliegen en 6 april terug. Deze vluchten werden vanwege corona geannuleerd door ryan air. Wij konden kiezen uit een voucher of geld terug. Wij kozen voor het laatste. Tot op heden niks meer van ze gehoord en er valt geen contact met ze te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM