Klacht: Nog geen terugbetaling

Do08 op 22 september 2020 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Ryanair klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 22 september 2020

Sinds juni wacht de klager op een terugbetaling na de annulering van een vlucht met Ryanair. Hoewel er aanvankelijk een bevestiging was dat het bedrag binnen 5-7 werkdagen teruggestort zou worden, heeft de klager tot nu toe niets ontvangen en krijgt hij geen reactie op zijn pogingen om contact op te nemen met de klantenservice.

Mijn Klacht:

Ik ben als sinds juni aan het wachten op mijn terugbetaling na annulering van vlucht. Vrij snel een mail gehad dat ik tussen 5-7 werkdagen mijn geld teruggestort zou krijgen. Tot op heden nog geen terugbetaling ontvangen..
Ook al meerdere malen contact geprobeerd te zoeken met Ryanair. Ik wordt gewoon niet geholpen, er komt met enige regelmaat geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM