Klacht: Ik wacht nog steeds op mijn geld

Lemhadi2 op 26 september 2020 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 26 september 2020

Een klant van Ryanair meldt dat hun vlucht naar Marokko in juni is geannuleerd en dat ze de vlucht gratis hebben gewijzigd naar juli, die eveneens is geannuleerd. Tot nu toe hebben ze geen reactie ontvangen en is er geen terugbetaling van de tickets, terwijl de status van hun ingediende claim nog steeds in behandeling is, wat het contact bemoeilijkt.

Mijn Klacht:

In juni is onze vlucht naar Marokko geannuleerd wij hebben dat gratis gewijzigd voor juli maar die is ook geannuleerd tot op heden geen reactie en geen geld retour van de tickets! Status van de ingediende claim blijft in behandeling staan zodat je geen contact kunt krijgen!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lemhadi2
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM