Klacht: Geen geld terug naar corona canceling

Jarddw op 11 oktober 2021 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 11 oktober 2021

Een klant heeft een vlucht van juli 2020 laten annuleren door Ryanair vanwege corona en wacht al meer dan een jaar op een terugbetaling. Ondanks herhaalde verzoeken en pogingen om contact op te nemen via e-mail en chat, heeft de klant geen oplossing ontvangen en ervaart frustratie over de gebrekkige klantenservice.

Mijn Klacht:

Vlucht van juli 2020 gecanceld ivm corona.
Refund request aangevraagd. Meerdere malen mails gestuurd. Inmiddels al 1 jaar aan het wachten op onze refund. Telefonisch zijn ze niet bereikbaar en via de chat kom je alleen maar in contact met een bot die je niet verder helpt. Kortom, dik ontevreden over de afhandeling en worden totaal niet serieus genomen.

Gewenste Oplossing:

Volledig refund

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jarddw
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM