Mijn Klacht:
Klacht 1: We hebben een groepsboeking gedaan met 7 volwassenen en 1 baby. Nu staat de baby 2x vermeld: 1x bij de moeder en 1x bij mij. Het lukt me niet contact op te nemen met ryanair om deze fout van hun te herstellen. Geen mogelijkheid om met een nederlands telefoonnummer of email contact op te nemen.
Klacht 2: Prijzen bagage zijn duurder dan vermeld op hun website. Wanneer je genoeg hebt aan een koffer van 10 kilo kun je 2 dingen doen:
a.priority checking: je mag 1 handbagage en 1 koffer max 10 kilo meenemen in de cabine.
b. incheck bagage: je mag een kleine koffer meenemen in de cabine en eentje van 10 kilo inchecken voor het ruim
Het volgende is mij niet duidelijk: wat houdt een kleine koffer in? wat is het verschil tussen een kleine koffer en handbagage of bedoelen ze dat je 1x trolley 10 kilo mee mag nemen in de cabine en 1x trolley 10 kilo mag inchecken voor het ruim? ( dus 2x 10 kilo?)
Ik hoop dat iemand mij met beide vragen kan helpen!
Gewenste Oplossing:
Fout oplossen in de boeking en vraag op mijn antwoord.
