Klacht: Vlucht uit het niets geannuleerd

Don t op 17 januari 2020 over Royal Air Maroc in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 17 januari 2020

Een passagier heeft een vroege vlucht geboekt bij Royal Air Maroc, die zonder voorafgaande kennisgeving werd geannuleerd. Dit resulteerde in een wachttijd van 8 uur en het missen van afspraken, evenals een ongeplande tussenstop in Nador. De passagier heeft aangegeven in de toekomst niet meer met Royal Air Maroc te willen vliegen.

Mijn Klacht:

Vroege vlucht geboekt die uit het niets werd geannuleerd. Daardoor 8 uur moeten wachten en afspraken gemist. Daarnaast ook nog een tussenstop moeten maken in Nador…… nooit meer met RAM

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug (ruim 100 euro) en voor het niet komen opdagen bij een afspraak moet ik nu 45 euro betalen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Royal Air Maroc

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Royal Air Maroc nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Don t
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM