Klacht: Verkeerde pods in verpakking Robijn wasmiddel color pods

Karin van Iersel ✓ Verified op 02 oktober 2026 over Robijn in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Robijn
Status Open
Datum 2 oktober 2026

Een consument heeft een verpakking Robijn wasmiddel color pods aangeschaft, maar ontdekte dat deze twee verschillende soorten pods bevatte. Naast de verwachte pods zaten er ook andere oranje-witte pods in de verpakking, wat leidde tot een negatieve ervaring met het product.

Mijn Klacht:

Ik heb onlangs een verpakking van Robijn wasmiddel color pods gekocht, maar ontdekte tot mijn verbazing dat er twee verschillende soorten pods in de verpakking zaten. Naast de verwachte pods bevond zich ook een deel andere oranje-witte pods in de doos. Dit is niet wat ik had verwacht en het heeft mijn ervaring met het product negatief beïnvloed.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een nieuwe doos met de juiste pods die in de verpakking horen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 week geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Robijn

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM