Klacht: afspraak gemaakt maar niet geweest

Awienat op 31 december 2015 over Reviva in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Reviva has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 28 december 2016
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Reviva
Status Opgelost
Datum 31 december 2015

Een klant had een afspraak met Reviva voor de levering van een toestel van KPN, maar niemand kwam opdagen. Na het wachten zonder reactie, ontving de klant een e-mail waarin werd aangegeven dat het toestel niet op voorraad was, terwijl de klant geen telefoontje had ontvangen over de situatie.

Mijn Klacht:

Ik heb een toestel besteld van KPN en OPD hadden een afspraak gemaakt tussen 18 en 21 uur . ik moest op ze wachten maar niemand is langs geweest ik belde geen reactie
Ik stuurde een Email toen reagerde iemand uit zijn Iphone en zegt ie jouw toestel is niet in de vooraard en ( ik denk wij hebben u gisteren gebeld) niemand belde mij .

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik normaal reactie op tijd krijg en niet mij zolang thuis laten wachten

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Reviva over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Reviva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Reviva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reviva

Heeft op 28 december 2016 om 10:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM