Klacht: gevaarlijk rij en asociaal gedrag

Van der Stel op 31 juli 2024 over RET in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Goedendag,
Rond 13:00 en 13:15 uur rijden wij op de rijksweg A12. Wij komen vanaf de flyingover, De desbreffende busschauffeusse wil direct bij het begin van de invoegstrook naar rechts om vervolgens bij de afrit van sfg ziekenhuis naar de remise te rijden. Zij bleef naast ons rijden en doorduwen omdat zij naar rechts wilde. Wij hebben maar gas gegeven om er voor bij te kunnen. Vlak achter ons kwam zij op de baan achter ons. Bumberklevend. Zij haalde ons in op de uiterst rechterbaan en sloeg met haar platte hand op haar voorhoofd. Waardoor ik mijn middelvinger opstak. Wij zijn naar de remise gereden om in gesprek te gaan met haar. Maar het gesprek liep van beide kanten fel op. Als zij niet als een malloot had gereden en een gebaar had gemaakt dat wij gek zijn, was dit niet nodig geweest.

Gewenste Oplossing:

Dat zij er op wordt gewezen dat dit soort rijgedrag buiten proporties is. Goede reclame voor de RET!
Als zij netjes achter ons had ingevoegd was er niks aan de hand. Door ook haar geschreeuw en dat van ons is het helaas niet tot een fatsoenlijk gesprek gekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over RET
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RET

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RET nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Van der Stel