Klacht: Kleding niet ontvangen

K Gaastra op 28 april 2021 over REmono in de categorie Internetshops - Kleding, Internetshops - Schoenen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf REmono
Status Open
Datum 28 april 2021

Een klant heeft op 8 februari 2021 twee winterjassen besteld bij REmono, maar deze zijn nooit geleverd. Ondanks het ontvangen van rekeningen via Klarna en toezeggingen van het bedrijf om het probleem te onderzoeken, heeft de klant tot nu toe geen verdere communicatie of oplossing ontvangen.

Mijn Klacht:

Op 8 februari 2021 twee winterjassen besteld maar nooit ontvangen. Wel blijven de rekeningen voor de betaling via Klarna binnen komen. Deze gaven aan dit uit te zoeken maar tot op heden niets vernomen. Het gaat om de volgende bestellingen; 27131096 en 27131796. Wel boden ze ons steends kortingen aan maar daar hebben we niets aan zolang we niets hebben ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer deze opdracht op correcte wijze is afgehandeld en geen berichten over betalingen van Klarna meer ontvangen. de jassen willen wij niet meer omdat het vertrouwen in Remono weg is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten