Klacht: Red Business-3 Super – Buitenland GB

Lucfavie op 19 juli 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 19 juli 2015

Sinds 2010 heeft een klein bedrijf een zakelijk abonnement bij Vodafone, dat recentelijk is gewijzigd naar Red Business-3 Super op advies van medewerkers. Het bedrijf, dat veel in het buitenland werkt met artiesten, heeft behoefte aan extra GB's voor mobiel internet, omdat de huidige 1GB niet voldoende is tijdens drukke periodes. Ondanks herhaaldelijke gesprekken met Vodafone over deze aanpassing, ervaart het bedrijf frustratie door gebrek aan oplossing.

Mijn Klacht:

Wij hebben met onze zaak sinds 2010 een zakelijk abonement bij Vodafone. Na verschillende keren uit te leggen wat voor werk we doen, is ons abonnement op advies van vodafone medewerkers veranderd naar: Red Business-3 Super. Nu zijn wij een (klein 2 mans ) bedrijf wat veel in het buitenland is, we werken met artiesten. We moeten 24/7 toegang tot onze emails hebben en kunnen beantwoorden. Er zijn veel evenementen waar er slecht wifi is dus dan moeten we vertrouwen op onze bundel. Nu willen wij graag bij ons abonnement de optie hebben om GB’s bij te kopen voor het buitenland aangezien de 1GB niet voldoende is in drukke tijden ( zoals de zomer periode, dan zijn we veel aan het werk op buitenlandse festivals).
Hierover ben ik al weken in gesprek met vodafone, maar we worden van het kastje naar de muur gestuurd tot vervolgens word gezegd, dit is het we kunnen er niks aan doen accepteer het maar. Nu bied vodafone ook het red plus abonnement aan. Hierin is het wel mogelijk om data bij te kopen wat ook in het buitenland gebruikt kan worden. Ik vind dat vodafone ons dus benadeeld en ook nog eens slecht advies heeft gegeven in de jaren dat we om pakketen vroegen die het goedkoper voor ons konden maken. Red Business super is een heel duur abonnement, en hiervoor verwacht ik ook dat we goede service krijgen, maar blijkbaar hecht vodafone daar geen waarde aan, en ook niet aan trouwe klanten. We moeten nu ons abonnement nog uitzitten tot dec 2016. Terwijl we nu hoge kosten maken. het is bizar dat ze zakelijke klanten zo in de kou laten staan en ik weet zeker dat wij niet alleen staan hierin, er moeten vast meer bedrijven zijn die hier tegenaan lopen. Als bedrijf verwacht je serieus te worden genomen door je provider, maar helaas is dit het geval bij vodafone.

Gewenste Oplossing:

Als Vodafone de optie geeft om data voor het buitenland bij te kopen of ons omzet naar een abonnement binnen vodafone waar dat dit kan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie