Klacht: Ordernummer is 1093870 musical zij gelooft in mij

astridschalk op 29 augustus 2013 over Rang1tickets in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Op elke pagina van onze site staat dat wij een wederverkoper zijn. Op onze website geven wij aan dat ons bedrijf kaarten verkoopt tegen een prijs die gebaseerd is op vraag en aanbod en vaak hoger is dan...

Categorie Kaartenverkoop
Status Opgelost
Datum 29 augustus 2013

Een klant van Rang1tickets uit zijn onvrede over het gebrek aan transparantie bij de aankoop van tickets via de telefoon. Hij was teleurgesteld dat hij niet op de hoogte was gesteld dat hij kaarten kocht van een annulering en ontving in plaats van de beloofde goede plaatsen, stoelen van een andere klant voor een lagere prijs. De klant voelt zich misleid en geeft aan dat dit zijn eerste en laatste ervaring met het bedrijf zal zijn.

Mijn Klacht:

k vind dat als jullie bij het bestellen van kaarten aan de telefoon NIET vermelden dat ik kaarten koop van een ander die annuleert SCHANDALIG!!!! Ik koop tickets voor € 232 waarvan jullie mij garanderen dat ik vooraan op zeer goede stoelen kom te zitten. Wat krijg ik? De plaatsen van een zekere mevrouw Egener voor € 70 euro! Jullie verdienen geld over de rug van een ander. Als ik een telefoonnummer op zoek dan zie je niet het hele verhaal van heb je tickets gemist wij lossen het op. Nee, er staat ergens in kleine lettertjes dat jullie wederverkoper zijn. En ja, ik had dus eerst heel goed moeten lezen. Gelukkig is dit de eerste en vooral de LAATSTE keer dat me dit overkomt. Jullie draaien mensen doelbewust een poot uit. Ik heb nog aan de telefoon gezegd dat ik liever lang wacht op goede plaatsen dan snel wil gaan op slechte plaatsen. Jullie melden dan niet: mevrouw houdt u er rekening mee dat dat wel eens anders uit kan pakken want wij zijn wederverkoper. Nee alleen juridisch goed dicht getimmerd met de kleine lettetjes op de site. Graag reactie

Gewenste Oplossing:

Betere plaatsen of van jullie € 100 winst de helft terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rang1tickets

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rang1tickets nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Rang1tickets in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Rang1tickets een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Rang1tickets

Heeft op 25 oktober 2013 om 13:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Op elke pagina van onze site staat dat wij een wederverkoper zijn.
Op onze website geven wij aan dat ons bedrijf kaarten verkoopt tegen een prijs die gebaseerd is op vraag en aanbod en vaak hoger is dan de inkoopprijs van de toegangsbewijzen. Leest u onze beschrijving van onze bedrijfsactiviteiten na op www.rang1tickets.nl.
Onze werkwijze staat beschreven in onze voorwaarden. Deze voorwaarden moet u accepteren voor u een bestelling kunt plaatsen op onze site.

Met vriendelijke groet,
Klantenservice Rang1Tickets

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM