Klacht: PostNL postbode belt niet aan!!!

Melina wasali op 13 juli 2024 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

PostNL klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ PostNL has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 13 juli 2024

Een klant van PostNL heeft geklaagd dat er de afgelopen drie dagen geen belsignaal is gegeven bij de bezorging van pakketten. Ondanks dat de klant thuis was, ontving hij een melding dat de bezorging niet was gelukt en dat de pakketten naar een afhaalpunt waren gestuurd.

Mijn Klacht:

Deze laatste 3 dagen (donderdag, vrijdag, zaterdag) moest ik een pakjes krijgen maar er werd nooit aangebeld, en dan kreeg ik een mail waarop stond dat het bezorging niet was gelukt en stuurde het dan aan een PostNL afhaalpunt!!!
Ik was altijd thuis toen ik die mailtje binnen kreeg!!!

Gewenste Oplossing:

Als de postbode aan mijn huis aanbelt ben ik tevreden. want in die 3 dagen was ik of iemand anders wel thuis

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM