Klacht: pakket blijft hangen bij Den Haag Inbound/ track nummer: RU531562415IN/ krishna store India

Diana Hooi op 14 mei 2024 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

PostNL klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ PostNL has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 14 mei 2024

Een klant heeft een klacht ingediend over een pakket dat volgens de track en trace gegevens op 25 april in Den Haag is aangekomen, maar op 30 april 2024 nog steeds niet is geleverd. De klant geeft aan dat UPC al op 19 april meldde dat het pakket was aangekomen en dat er douanekosten van 2,99 euro betaald moesten worden. Het pakket is geregistreerd onder een ander nummer bij UPC.

Mijn Klacht:

Pakket is volgens de track en trace gegevens gearriveerd op 25 april in Den Haag en het is nu 30 april 2024.
UPC meldt mij OP 19 APRIL AL dat mijn pakket is aangekomen en dat ik 2,99 douane kosten moest betalen, bij UPC STAAT HET PAKKET geregistreerd onder NL9024GJ678D.

Gewenste Oplossing:

Wat dacht u ervan dat het pakket nu eindelijk eens bezorgd wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM