Mijn Klacht:
PostNL zou vandaag pakket met track-en-trace 3STCIH941093239 bezorgen. De bezorg locatie betreft een bedrijf met receptionist. Om 15.09 uur ontvang ik plots de melding bezorging niet gelukt, dit is echter onjuist. Na navraag bij de receptionist heeft zij helemaal geen pakketborger nog gezien vandaag. Oftwel een niet functionerende post-bezorger.
Dit is heel vervelend, maar overkombaar.
Alleen nu heeft postNL zelf aangegeven dat het pakket -morgen- afgehaald kan worden bij PostNL-punt: Koningin Wilhelminaplein 17 te Amsterdam. Deze locatie is op een 40 minuten loopafstand, terwijl hier een PostNL punt zit op 3 minuten lopen. Noodgedwongen zal ik dan met de auto het pakket op moeten halen, maar hier kan ook niet gratis geparkeerd worden waardoor ik door postNL op kosten gejaagd wordt. Deze locatie kan ik zelf alleen dus helemaal NIET wijzigen?
De volgende dag:
Wanneer je denkt dat het niet gekker kan, krijg je vandaag van PostNL het bericht dat het pakket opgehaald kan worden. Locatie: Borghout 5 te Amsterdam
Dat is dus.. niet op loopafstand (1 uur en 53 minuten lopen!). Maar liefst 16km rijden, ongeveer 20 minuten file niet meegerekend. Dit is echt het meest bizarre wat ik ooit meegemaakt heb!!
Gewenste Oplossing:
Als ik het pakket alsnog kan laten sturen naar mijn huisadres of een pakketpunt naar keuze zou dit voor mij een oplossing zijn, de huidige situatie is echter zeer onwenselijk.
OF
Een volledige vergoeding voor de te maken parkeerkosten en benzinekosten om het pakket op de door postNL aangewezen locatie op te moeten halen.

