Klacht: Stop de post

Tepe op 13 maart 2018 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 13 maart 2018

Een klant van de Postcode Loterij uit zijn onvrede over de voortdurende toezending van post, ondanks herhaaldelijk aangeven niet deel te willen nemen. De klant vindt het verspilling van geld en vraagt om te stoppen met de post.

Mijn Klacht:

Ik ben niet gediend van het periodiek geleur van uw post. stop daar mee. Ik speel niet mee. Ook niet na 5000 brieven. Zonde van uw geld.

Gewenste Oplossing:

Als er geen geleur meer te vinden is in mijn brievenbus. Ik heb mij al meerdere malen afgemeld maar het blijft maar doorgaan. Besteed uw geld is aan echte goede doelen waar u zoveel reclame over maakt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM