Klacht: Geen Bingo kaarten ontvangen

Peter Brussee op 25 maart 2018 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Postcode Loterij klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 25 maart 2018

Een klant van de Postcode Loterij heeft geen Bingo kaarten ontvangen, ondanks dat hij dit telefonisch heeft doorgegeven en er beloofd is dat het probleem opgelost zou worden. Tot nu toe heeft de klant nog steeds geen kaarten ontvangen en uit hij zijn onvrede over de geboden service.

Mijn Klacht:

Ik heb geen Bingo kaarten ontvangen de klacht ook telefonisch doorgegeven het zou in orde komen maar heb tot op heden nog niets ontvangen.
Geen goede service van de postcode loterij zou u er voor willen zorgen dat ik ze wel toegestuurd KRIJG!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Als u de Bingo kaarten zo spoedig mogelijk toestuurt en niet beloven en dan niet doen!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM