Klacht: Geen bakker in de buurt

Mevrouw Vorderman op 14 juli 2018 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 14 juli 2018

Een klant van de Postcode Loterij uit zijn onvrede over het cadeau dat hij heeft ontvangen, omdat de dichtstbijzijnde deelnemende bakker meer dan 10 kilometer van zijn huis verwijderd is. Hij vindt het frustrerend dat hij de website moet volgen voor eventuele nieuwe deelnemende bakkers en heeft besloten om te stoppen met de loterij.

Mijn Klacht:

Wat een waardeloos cadeau,meer dan 10km van huis de eerste bakker waar ik mijn 2 gewonnen prijzen kan verzilveren.

Moet de site in de gaten houden wanneer er dichterbij een bakker is die mee doet met de aktie.

Ik stop met de postcode loterij .

Gewenste Oplossing:

Als je iets wint ,dan ook op een normale manier de prijs in ontvangst te kunnen nemen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM