Klacht: kapotte telefoon

bea tuller op 27 mei 2013 over Phone House in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 31 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste Bea, Zoals beloofd krijgt u van ons een terugkoppeling op uw klacht. Wij moeten u helaas teleurstellen wat betreft een tegemoetkoming. Tijdens en na de aankoop hebben wij u er meerdere malen op geattendeerd dat het mogelijk is om...

Categorie Telecomwinkels
Status Opgelost
Datum 27 mei 2013

Een klant van Phone House heeft drie weken na de aankoop van een telefoon een barst in het scherm ontdekt, waarna het toetsenbord niet meer functioneerde. Ondanks dat de verkoper aangaf dat er geen verzekering op de telefoon zat, is de klant ontevreden over de beslissing dat de schade door de barst is veroorzaakt, wat de garantie op vervanging beïnvloedt. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Heb drie weken geleden deze telefoon gekocht en al snel door mijn werk barst in het scherm maar de telefoon werkte nog na een aantal dagen werkte het toetsen bord het niet ik terug zei de verkoper jammer u heeft er geen verzekering op dus nu moet ik hem opsturen nu krijg ik net telefoon dat jullie hebben gezegd dat het door de barst komt nou ik vind het te gek voor woorden want als hij was verzekerd had ik een nieuwe gehad .

Gewenste Oplossing:

ik had graag een temoetkoming gezien op een nieuwe telefoon.
nee nu heb ik niets weg 163 euro.

Bericht van Phone House

12 jaren geleden - Beste Bea, bedankt het vermelden van deze klacht. Wij komen zo snel mogelijk terug met reactie. Met vriendelijke groet, Phone house webcare, Peter.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Phone House in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Phone House een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Phone House

Heeft op 31 mei 2013 om 13:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Bea,

Zoals beloofd krijgt u van ons een terugkoppeling op uw klacht.
Wij moeten u helaas teleurstellen wat betreft een tegemoetkoming.
Tijdens en na de aankoop hebben wij u er meerdere malen op geattendeerd dat het mogelijk is om een verzekering aan te sluiten op uw toestel.
Gezien het gegeven dat wij u in onze ogen goed hebben geïnformeerd over de voordelen van een verzekering zijn wij tot deze conclusie gekomen.

Indien u nog vragen heeft kunt u altijd bij ons terecht.

Met vriendelijke groet,

Phone House webcare,
Peter.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Phone House beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM