Klacht: Geen antwoord / geen reactie / geen service The Phone House

Arjan Schippers op 27 januari 2017 over Phone House in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Telecomwinkels
Status Open
Datum 27 januari 2017

Een klant heeft een mobiele telefoon en abonnement besteld bij Phone House, maar ontvangt sindsdien geen enkele communicatie over de status van zijn bestelling. Ondanks herhaaldelijk bellen en e-mailen, blijft de klant zonder antwoord en ervaart hij een gebrek aan service, terwijl op de website wordt beloofd dat er binnen één werkdag contact wordt opgenomen.

Mijn Klacht:

Net voor de kerst een mobile + abonnement bested.

Sindsdien niks meer gehoord van “The Phone House”. Eerst  keer gebeld en krijg je te horen dat ze er mee bezig zijn. En dat het iets langer duurt vanwege mijn vorige Hi sim kaart. Tweede keer gebeld alles was in orde en de telefoon kon verstuurd worden.

Weken later en meerdere emails nog steeds niks gehoord van de “Phone House”. Op de website staat dat ze binnen 1 werkdag contact opnemen.

In drie weken tijd niks geen reactie op twee emails.

Gewenste Oplossing:

Als ze volledige bestelling leveren zoals ze beloven op hun website!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Phone House

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Phone House nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM