Klacht: Telescoopbuis FC8131

[email protected] op 08 juni 2018 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 8 juni 2018

Een gebruiker van de Philips stofzuiger FC8131 meldt dat de telescoopbuis regelmatig dichtklapt tijdens het stofzuigen van een tapijt, ondanks dat de stofzuiger al bijna vier jaar in gebruik is. De klant overweegt een nieuwe buis aan te schaffen, maar vindt de huidige buis van lage kwaliteit.

Mijn Klacht:

Wij gebruiken al bijna 4 jaar de stofzuiger voor ons 2e verdieping wat we niet vaak gebruiken, maar bij deze stofzuiger als je een tapijt stofzuigt dan klapt de buis telken dicht. Ik had nagedacht om een nieuwe buis te kopen maar de buis is eigenlijk wel goed. Is echt lage kwaliteit deze buis van deze stofzuiger

Gewenste Oplossing:

Als ik deze stofzuiger inlever en een aanbetaling van ongeveer €25 euro meer een nieuwe model krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Philips nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM