Mijn Klacht:
geachte heer/mevrouw,
Onlangs, nou ja 13 dagen geleden, heb ik een sonicare tandenborstel gekocht via de webshop, binnen 1 dag kwam het pakket binnen, echter was dit een scheerapparaat.
Direct gebeld en gemaild volgens jullie aangegeven punten, maar nu blijkt dat het minstens 12 dagen moet duren om deze fout van jullie op te lossen.
Het moet toch niet zo moeilijk zijn om een nieuw product te verzenden na een foute levering en vervolgens dat ik de dupe ben en op dit moment bijna 14 dagen moet wachten omdat jullie eerst willen uitzoeken waar het fout is gegaan.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik eindelijk weer een sonicare heb en mijn kinderen niet op nieuw moet leren tandenpoetsen met een ouderwetse tandenborstel, waarvan zij denken dat het een soort kam is.


