Klacht: ledlamp dimbaar gaat te snel kapot

Marije035 op 24 januari 2018 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 24 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

wij hebben in huis nieuwe bekabeling laten leggen. Via de installateur hebben we LED lampen van Philips aanbevolen gekregen, deze gaan lang mee.
dat gaan ze dus helemaal niet. En nu ik Philps bel, kan het alleen maar aan e nieuwe electriciteitskabels liggen.
Via via ben ik er achter dat de betreffende lampen, gemaakt in China, inmiddels uit de handel zijn gehaald. Philips heeft dus blijkbaar mee problemen met de deze lampen ervaren, jammer dat de klanten de dupe worden van een beleid om in een lowcostland te produceren.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag vervangende willen ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Philips nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM