Klacht: Led tv van 2 jaar en 1 maand oud

Ils Ceusters op 20 juli 2018 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 20 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De tv doet het ineens niet meer na 2 jaar en 1 maand. Ik bel nr de service lijn en krijg te horen van de callcenter dame, met een duidelijk te horen lach: mevrouw, als uw tv nu 2 jaar en 2 weken was had ik het nog onder garantie kunnen laten oplossen maar nu niet meer. U komt 2 weken te laat! Niets meer mee te doen, support kan mij rond de 200€ kosten op een toestel van 2 jaar oud?!? Grote schande voor Philips! Nooit nog komt er iets van Philips binnen. Voel mij meer dan bedrogen!

Gewenste Oplossing:

Moest de tv gerepareerd worden onder garantie en moesten de mensen in het callcenter een degelijke klantvriendelijk-zijn opleiding krijgen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Philips nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM