Mijn Klacht:
in februari 2016 heb ik een philips keukenmachine gekocht. Ik gebruik hem regelmatig en vind het een fijn apparaat.
Vorige week had ik n cake gebakken. Maar bij het eerste plakje had ik ineens een hard stukje plastic in mijn mond. Bij het 2e en derde plakje ook. Nu bleek er een optsaand randje van de kom te zijn losgelaten. De rest van de cake heb ik weggegooid en was blij dat er geen ongelukken mee zijn gebeurd.Een afgebroken kies of vulling of een kind dat er in stikt. Het waren harde stukjes , alsof je n stuk glas in je mond had.
Ik heb naar Philips gebeld met de klacht. En ik moest de aankoopbon sturen en zou een nieuwe kom toegestuurd krijgen. Na veel zoeken het afschrift van de bon gevonden, opgestuurd met mijn adres erbij. Maar de volgende dag kreeg ik een mailtje dat de kom buiten de garantietermijn valt en ik een nieuwe kan bestellen,en betalen. Niets geen excuses over het gevaar of het ongemak dat ik er van heb gehad.
Ik heb weer een mailtje gestuurd dat ik dit niet erg netjes vind. Ik heb foto’s van de kom gestuurd en van de losse stukjes plastic. Na 2 jaar en 2 maanden mag zoiets niet gebeuren vind ik. Weer kreeg ik een berichtje zonder excuses maar dat er niets aan de doen was want het valt buiten de garantie. Ik had altijd het idee dat Philips prima kwaliteit was en een goede naam had hoog te houden, maar ik heb hier weinig vertrouwen meer in. En wie zegt mij dat er met de nieuwe kom van €26,95 niet weer hetzelfde gebeurd?
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht op zijn minst excuses, maar eigenlijk hoop ik, zoals aan de telefoon beloofd, op een nieuwe kom ( wel met het risico dat het weer gebeurt maar dan heb ik er in ieder geval geen 26,95 plus verzendkosten voor betaald) dat het buiten de garantie valt, daar heb ik nog wel begrip voor, maar het is niet iets dat breekt of het niet meer doet. ik vind dit ook gevaarlijk en daar wordt aan voorbij gegaan.


