Mijn Klacht:
Claim ingediend via Paypal tegen Wish omdat deze mij een nepartikel heeft aangesmeerd van 54,68 (Dit is inclusief verzendkosten). Jabra 7t men maakt reclame het is echt. Bij onderzoek blijkt het artikel bijna identiek te zijn maar is toch nep en werkt ook niet met de sound ap!
Klachen; Paypal gemeld dat ik echt niet wist dat het om nep oordopjes ging Jabra 7t! Gemeld dat ik in de problemen had kunnen komen namelijk controle Douane. Zo weet ik dat iemand iets had besteld voor 50 euro en ook nog boete kreeg van 250 euro voor het vernietigen van een nepartikel!
Ook is bekend dat je het niet ff lekker kan verkopen op marktplaats omdat het gaat om een nepartikel is strafbaar bij de wet!
KLACHTEN;
Men weet de feiten maar men doet er niets mee! Ik ga toch geen risico nemen mbt terug sturen! Ik ben fel tegenstander van nepartikelen dat is oplichting en ook de naam van een fabrikant in diskrediet brengen daar wens ik niet aan mee te doen! Bestel nooit meer iets bij Wish!
PAYPAL hoort dit aan te pakken en mij de gelegenheid te geven om te zeggen wel of niet eens schande omdat ik alles al had aangegeven ik stuur niks terug dus kan ik fluiten na mijn centen ik ga dit nepartikel niet gebruiken en kan het ook niet verkopen! Ik gooi het weg! Klinkt ook negens na deze oordopjes! Het is goedkoper yess maar je mag niet een fabrikant in diskrediet brengen en het verkopen voor echt!
REACTIE PAYPAL:
klacht;
U moet uw object(en) naar het vermelde retouradres versturen en volginformatie uploaden.
MIJN REACTIE:
wordt niet gevraagd ben ik het eens ja/nee die mogelijkheid krijg je niet eens terwijl ik paypal uitvoerig heb gemeld ik ben er fel tegen wat WIsh doet! DACHT DAT PAYPAL OP KWAM VOOR ZIJN KLANTEN!!!!
HOE KAN PAYPAL INSTEMMEN HIERMEE EN DAT EEN KLANT MOGELIJK RISICO LOOPT MET DE DOUANE GA IK ECHT NIET DOEN! BOVENDIEN WERK IK NIET MEE DAT HET TERUG GAAT EN MEN HET DOODLEUK WEER VERKOOPT ALS HET ZIJDE EEN ECHTE ARTIKEL VAN JABRA DOE IK NIET AAN MEE!
DAT JE NIET KAN ZEGGEN BEN HET NIET EENS EN DATJE ZE OOK NOG NIET EENS TELEFONISCH KAN BEREIKEN, EN DE CHAT FUNCTIE VAN ZE 3X NIKS IS KAN JE FLUITEN NA JE CENTEN!
BAH PAYPAL JULLIE VALLEN MIJ TEGEN!!
Gewenste Oplossing:
Dat paypal het geschil oplost dus terug betaling van mijn geld! En mij niet dwingt mij het op te laten sturen terwijl ik wish al heb gemeld dat ga ik niet doen! Om de hierboven genoemde redenen!
WIsh zit gewoon fout dus is het hun eigen schuld dus zeker een deel van mijn geld terug maar ik vind het diefstal ik wil eigenlijk alles terug!
En dat Wish aangepakt wordt dat men niet mag adverteren en mag misleiden dat het om een echt artikel gaat! Dus Juridische actie tegen deze praktijken!


