Mijn Klacht:
Minder dan twee weken geleden heb ik mij aangemeld bij Parship. Ik wist niet zeker of het iets voor mij zou zijn maar toen ik las dat je binnen 14 dagen kon herroepen dacht ik oke, ik ga even checken of dit voor mij wat je en als als het niets is stuur ik een mail dat ik wil herroepen. Zo gezegd, zo gedaan.
Op parship kun je geen foto’s zien tenzij ze vrijgegeven worden. In het begin kreeg ik veel berichten van mannen die absoluut niet mijn type waren maar dat zie je niet gelijk omdat je geen foto’s mag zien. Je moet dus eerst contact leggen met ze en dan pas kun je zien of het jou type is. dus ik netjes een bericht verzonden met een nette afwijzijn en bedankje voor de interesse. Daarnaast heb ik ook wat berichten verstuurd maar helaas zijn veel heren zijn niet helemaal eerlijk over het hebben van kinderen of hun woonplaats, intenties enz.
Gegeven, hier kan Parship niets aan doen. Maar goed, na anderhalve week was ik niet tevreden en besloot ik niet langer lid te willen zijn.
Nu krijg ik een mail terug van Parship dat ze mijn lidmaatschap kunnen beeindigen maar ik moet eerst ff 240 euro betalen voor die paar dagen, gelijk aan 9 maanden lidmaatschap. Dat staat dus niet in verhouding en is gewoon oplichting. Als reden geven ze dat ik met meer dan 7 personen contact heb gehad en dat kost mij dus mooi 240 euro. Overigens is dit meer dan de maximale 75% van 12 maanden lidmaatschap die ze in rkening mogen brengen bij een herroeping. Al die afwijzingen tellen ze voor het gemak niet mee, ze zulln zich waarschijnlijk achter privacy gaan schuilen en als smoes geven dat ze berichten niet kunnen lezen.
Daarnaast hebben ze laten weten dat die 240 euro berekend worden als waardecompensatie. In de voorwaardes staat iets over waardecompensatie maar er staat niets over het bedrag per contact. Kortom, je wordt opgelicht omdat Parship er bewust voor kiest om niet 100% transparant te zijn en eenzijdig beslist wat je per contact moet betalen en dat het ook nog eens in 1 keer van je rekening wordt afgeschreven! Ze dwingen je om contact te leggen, dat is immers de enige manier waarop je foto’s mag zien. Ze tellen werkelijk alles als contactlegging dus ook een glimlach wat je naar iemand verstuurd al zeg je geen boe of bah tegen diegene. Ze blijven zich ook nog beroepn op die niet transpante voorwaardes al weten ze zelf dat dit soort praktijken alles behalve redelijk is. Echt onwerkelijk.
Groet
NLCDXCCX
Gewenste Oplossing:
In mijn geval graag mijn lidmaatschap per direct beeindigen zonder dat ik 1 cent meer hoef te betalen. Ik heb immers al een maand betaald en heb er max twee weken op gezeten. Het lijkt mij dus zat.
Anders akkoord gaan met het voorstel wat ik eerder in mijn email had beschreven, nog twee maanden lidmaatschap om te kijken of parship iets voor mij is. Eventueel tegen een wat hoger lidmaatschap van max 50% meer dan het normale tarief.
Om anderen mensen te beschermen zou ik graag het volgend zien wijzigen bij Parship
TRANSPARANTIE!!!!
Niet alleen hier en daar het woord waardecompensatie en herroeping vermelden in de voorwaarde, gewoon echt informatir verstrekken over de financiele gevolgen als men contact legt, als is het maar een foto delen. Graag ook duidelijkheid over wat er per contact wordt berekend. Kortom: gewoon eerlijkheid en transparantie. Meer niet.
Groet
NLCDXCCX

